HomeMali Przyjaciele PrzyrodyGrupa V - KubusieSMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci 3-letnich, które rozpoczynają edukację w naszym przedszkolu od września na pierwsze zebranie z rodzicami w dniu 27 maja b.r. o godzinie 17.00.
Przepraszamy za błędnie podaną wcześniejszą godzinę.

SMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

Zabawa w gotowanie była wspaniała i czas szybko minął. Z pełnymi brzuszkami Kubusie wróciły do przedszkola i poczęstowały smakołykami swoich kolegów z innych grup.