HomeMali Przyjaciele PrzyrodyGrupa V - KubusieSMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

GODZINA DLA ZIEMI WWF

Morświn jest jedynym gatunkiem walenia występującym w naszym morzu! Oprócz trzech gatunków fok, to czwarty gatunek ssaka morskiego zamieszkujący wody Bałtyku, a jest ich zaledwie 450 i są krytycznie zagrożone wyginięciem.
Każdy z nas może jednak choć odrobinę pomóc w ich ratowaniu. A jak? Zapraszamy do przeczytania artykułu w dziale EKOLOGIA

SMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

Zabawa w gotowanie była wspaniała i czas szybko minął. Z pełnymi brzuszkami Kubusie wróciły do przedszkola i poczęstowały smakołykami swoich kolegów z innych grup.