HomeMali Przyjaciele PrzyrodyGrupa V - KubusieSMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadziusiów wszystkich naszych dzieci na uroczystość z okazji ich święta!
GR I - 28 styczeń godz. 11.00
GR II - 26 styczeń godz. 11.00
GR III- 27 styczeń godz. 11.00
GR IV - 23 styczeń, godz. 11.00
GR V 30 styczeń godz. 11.00

Obecność Dziadków obowiązkowa!!!

komunikaty

ZBLIŻA SIĘ WIELKI BAL KARNAWAŁOWY

Już 9 lutego nasze przedszkole zamieni się w wielką sale balową. Będą balony, będą atrakcje będzie głośna muzyka i tańce.
Przedszkolaku drogi szykuj strój i do tańca nogi!!!

SMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

Zabawa w gotowanie była wspaniała i czas szybko minął. Z pełnymi brzuszkami Kubusie wróciły do przedszkola i poczęstowały smakołykami swoich kolegów z innych grup.