HomeMali Przyjaciele PrzyrodyGrupa V - KubusieSMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

Komunikat

DZIEŃ OTWARTY


Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby w kolejnym roku szkolnym stać się naszymi przedszkolakami, na DZIEŃ OTWARTY w naszym przedszkolu, który odbędzie się 26 lutego b.r. w godzinach od 16.00 do 18.00

Nasze Przedszkole

2

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu.
                           Zapraszają dzieci.

Odwiedza nas...

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

SMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

19 grudnia dzie z grupy Kubusiów uczestniczyły w zajęciach kulinarnych w Szkole Gastronomicznej.Ponieważ nasze przedszkole szczególny nacisk kładzie na zdrowe odżywianie, więc nasze smakołyki również były zdrowe.Z ogromną pomoca uczniów tej szkoły nasze dzieciaczki przygotowały przepyszne koreczki, koktajl truskawkowo- bananowy i przepyszne zbożone ciasteczka.

Zabawa w gotowanie była wspaniała i czas szybko minął. Z pełnymi brzuszkami Kubusie wróciły do przedszkola i poczęstowały smakołykami swoich kolegów z innych grup.

 

Main Menu