HomeMali Przyjaciele PrzyrodyGrupa V - KubusieSMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

DZIEŃ OTWARTY

Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby w kolejnym roku szkolnym stać się naszymi przedszkolakami, na DZIEŃ OTWARTY w naszym przedszkolu, który odbędzie się 26 lutego b.r. w godzinach od 16.00 do 18.00

SMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

Zabawa w gotowanie była wspaniała i czas szybko minął. Z pełnymi brzuszkami Kubusie wróciły do przedszkola i poczęstowały smakołykami swoich kolegów z innych grup.