HomeMali Przyjaciele PrzyrodyGrupa V - KubusieSMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

OGŁASZAMY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziały w konkursie fotograficznym "JESIEŃ W OBIEKTYWIE"- II edycja
Szczegóły konkursu w zakładce "Projekty, konkursy i akcje"

SMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

Zabawa w gotowanie była wspaniała i czas szybko minął. Z pełnymi brzuszkami Kubusie wróciły do przedszkola i poczęstowały smakołykami swoich kolegów z innych grup.