HomeMali Przyjaciele PrzyrodyGrupa V - KubusieSMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

Komunikat

GODZINA DLA ZIEMI WWF


Morświn jest jedynym gatunkiem walenia występującym w naszym morzu! Oprócz trzech gatunków fok, to czwarty gatunek ssaka morskiego zamieszkujący wody Bałtyku, a jest ich zaledwie 450 i są krytycznie zagrożone wyginięciem.
Każdy z nas może jednak choć odrobinę pomóc w ich ratowaniu. A jak? Zapraszamy do przeczytania artykułu w dziale EKOLOGIA

Nasze Przedszkole

2

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu.
                           Zapraszają dzieci.

Odwiedza nas...

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

SMACZENIE I ZDROWO- ZAJĘCIA W SZKOLE GASTRONOMICZNEJ

19 grudnia dzie z grupy Kubusiów uczestniczyły w zajęciach kulinarnych w Szkole Gastronomicznej.Ponieważ nasze przedszkole szczególny nacisk kładzie na zdrowe odżywianie, więc nasze smakołyki również były zdrowe.Z ogromną pomoca uczniów tej szkoły nasze dzieciaczki przygotowały przepyszne koreczki, koktajl truskawkowo- bananowy i przepyszne zbożone ciasteczka.

Zabawa w gotowanie była wspaniała i czas szybko minął. Z pełnymi brzuszkami Kubusie wróciły do przedszkola i poczęstowały smakołykami swoich kolegów z innych grup.

 

Main Menu